piątek, 20 kwietnia 2012

Albowiem dojrzałość nie liczy się w latach, lecz przebytych doświadczeniach

Cześć,
  dzisiaj 20 kwietnia, a mianowicie moje 16 urodziny. Zaczynam kolejny rozdział.Chcę aby był ciekawszy od poprzedniego, żeby było w nim mniej 'błędów', mniej decyzji których potem żałuję, więcej uśmiechu mniej łez.

   Dzisiaj zebrało mi się na różne wspomnienia, i tak powoli zaczynam tęsknić za tymi czasami kiedy właziłam na drzewa, w krzaki, pokrzywy, i miałam mnóstwo strupów, siniaków, i wszystko tak nieprzyjemnie swędziło.kiedy tak marzyłam o swoich pierwszych szpilkach ( a było to dość późno, bo byłam jedną z 'chłopczyc') kiedy pierwszy raz jechałam na rowerze, mój miał specjalną nazwę którą nadaliśmy mu wraz z moimi kolegami, kiedy pierwszy raz się zakochałam...coś cudownego, ale to chyba był mój pierwszy i jedyny raz w życiu jak do tej pory. Ogólnie moje dzieciństwo było BARDZO udane, może to też dlatego,że wychowywałam się na wsi, cudowny okres. Jejku, gadam jakbym kończyła dzisiaj 100 lat ; o

  Czasami zastanawiam się jakby wyglądało moje życie gdybym urodziła się w innym kraju, lub w innym roku...ah.. dobrze dodałam post trochę na szybko, więc nie opisałam wszystkiego, no ale..może uzupełnię :*

+Dziękuję za komentarze do poprzedniej notki <3


19 komentarzy:

 1. Wpadłam przypadkiem i już mi sie spodobało ;))
  Wszystkiego najlepszego! <3
  'Sweet Sixteen' Spełnienia marzeń.
  Obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeej, czytając twoją notkę sama powróciłam wspomnieniami do tamtych lat jak to było. Teraz tak tylko cofnąć czas..
  +Wszystkiego Najlepszego ! :*
  +Obserwuję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego! :*
  Takie dzieciństwo jest najlepsze. Szkoda, że tak szybko mija.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszego! <3
  Dziękuję za komentarz u mnie :D
  Obserwujemy? :3

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najlepszego:*
  mądry cytat :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trochę spóźnione, ale wszystkiego najlepszego ♥
  Ja też zaliczam moje dzieciństwo jako udane ^^ Też byłam "chłopczycą" ;p Uwielbiałam bawić się samochodami, jeździć rowerem, wspinać się na drzewa i robić różne "chłopięce" rzeczy ^^ Tęsknię za tym ;( Teraźniejsze dzieci nigdy czegoś takiego nie doświadczą. Telefony, gry, komputery it.;/ wszystko to niszczy dzieciaki. Ja w wieku kilku lat nie miałam telefonu, czy czegoś innego, a zawsze wiedziałam o której mam wrócić do domu. Całymi dniami przesiadywałam na dworze. A "dzisiejsze" dzieciaki? Będę się starać, żeby moje własne dzieci spędziły dzieciństwo choć trochę takie jak moje :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, właśnie o tym myślałam, że co oni mają za dzieciństwo? W porównaniu do naszego.. nie mają go wcale. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, ale o tej części co już w tym wieku nie może wyobrazić sobie życia bez internetu bądź telefonu.

   Usuń
 7. SPÓŹNIONE - DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, WYTRWAŁOŚCI W PROWADZENIU BLOGA I DUŻOOOOOOOOOOO MIŁOŚCI ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. hihi też miałam takie podsumowanie w dzień moich urodzin :) Spełnienia marzeń <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też miałam udane dzieciństwo, i chciałabym cofnąć czas i powrócić do tamtych czasów. A i wszystkiego najlepszego, kochanie :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Powiem ci, że moje dzieciństwo też było bardzo udane. Miałam "domek" na drzewie w takim jakby lasku, dokąd chodziłam codziennie z moją przyjaciółką. Chętnie cofnęłabym czas. A przy okazji wszystkiego najlepszego :)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam serdecznie.Niedawno stworzyłam mój pierwszy blog wraz z koleżanką. Być może nudzisz się i masz ochotę wejść? http://mypassionobsessionlove.blogspot.com/ Niedługo pojawi się jakiś konkurs :) Z miłą chęcią poczytam opinie :) Może mi w czymś doradzisz? Pozdrawia gorąco.
  PS.Jeśli ten komentarz w jakiś sposób Cię uraził, poprzez "spam" z góry przepraszam :)!

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki za komentarz, zapraszam na nową notkę! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. spóźnione, ale życzę Ci wszystkiego dobrego i wytrwałości w prowadzeniu bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. spóźnione ale najlepszego ;**
  obserwuję jak możesz to dodaj się też u mnie zależy mi ;**

  OdpowiedzUsuń
 15. dziękuje :)) p.s tez mam czasem takie mysli...

  OdpowiedzUsuń